Fryzjerstwo

W naszym Salonie Kosmetyczno Fryzjerskim mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy usług fryzjerskich.
Wszystkie narzędzia fryzjerskie dezynfekujemy na bieżąco!

Strzyżenie damskie, męskie i dziecięce

Fryzury okolicznościowe (modelowanie, upięcia. koki itp.)

Koloryzacje (ombre, sombre, baleyage itp.)

Zabiegi regeneracyjne

Trwała, trwała headlines

Prostowanie keratynowe

RODZAJ USŁUGI: WŁOSY KRÓTKIE: WŁOSY ŚREDNIE: WŁOSY DŁUGIE:
Strzyżenie damskie (z myciem i modelowaniem) 80 zł 90 zł 90 - 130 zł
Modelowanie (z myciem) 60 - 90 zł
Strzyżenie męskie 60 zł
Strzyżenie brody (maszynką) 30 zł
Strzyżenie dziecka (do lat 10) od 40 zł
Grzywka 25 zł
Zabieg regeneracyjny Pro Longer 140 - 200 zł
Loki 100 - 150 zł
Upięcie 130 - 200 zł
Koloryzacja Matrix 230 - 350 zł
Refleksy do koloryzacji (max 8 pasemek) 60 - 90 zł
Ombre / Sombre 350 - 550 zł
Baleyage ze strzyżeniem i modelowaniem 350 - 550 zł
Trwała / headliness 130 - 200 zł
Dekoloryzacja + Koloryzacja 350 - 600 zł
Tonowanie męskie 50 zł
Prostowanie keratynowe 400 - 700 zł
Botoks na włosy Jean Paul Myne 200 - 350 zł
Tonowanie 150 zł 200 zł 250 zł
Regeneracja Pro Longer (do koloryzacji) 50 - 100 zł

W naszym Salonie Kosmetyczno Fryzjerskim mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy usług fryzjerskich.
Nasz zespół to doświadczeni fryzjerzy potrafiący sprostać najbardziej wymagającym klientom.
Nasza specjalizacja to koloryzacja i farbowanie włosów. Koloryzacja włosów wykonywana jest farbami marki Revlon,
które gwarantują uzyskanie pięknych i głębokich kolorów.
Czy będzie to koloryzacja ombre, sombre czy baleyage to zawsze nasz fryzjer uzyska właściwy kolor farbowania.
Nasz fryzjer wykona również perfekcyjnie strzyżenie damskie, strzyżenie męskie ale również strzyżenie dziecięce.
Fryzjerzy wykonają również wszelkiego rodzaju fryzury okolicznościowe jak upięcie, koki i inne a także zawsze doradzą i przeprowadzą zabieg regeneracji włosów. W naszej ofercie jest również keratynowe prostowanie włosów.
Nasz fryzjer dołoży wszelkich starań by każda stylizacja i koloryzacja włosów była zjawiskowa.

Koloryzacja - Farbowanie włosów

Koloryzacja włosów czyli potocznie farbowanie włosów to rzecz jasna zabieg polegający na zmianie koloru włosów. Koloryzacja czy farbowanie włosów jest szczególności polecane osobom, u których pojawiają się lub już są siwe włosy oraz dla tych wszystkich którzy chcą po prostu zmienić kolor włosów. Zabieg koloryzacji pozwala na bardzo rzucającą się w oczy, zmianę naszego wyglądu i wydobycie przy tym wszelkich atutów naszej urody.

Wyróżniamy kilka sposobów koloryzacji włosów:

Koloryzacja włosów jeden kolor.
Polecane dla osób, które dobrze czują się w jednolitym kolorze. Jest to stosunkowo prosta koloryzacja pozwalająca na duże zmiany po przez zmianę koloru włosów na jednolity, dowolny kolor lub odcień. W przypadku koloryzacji, farbowania jedno kolorowego sprawa jest oczywista i tu nie ma co się zagłębiać.

Koloryzacja Ombre.
Koloryzacja ombre dobrze sprawdzi się u osób z długimi włosami. Koloryzacja ombre cechuje się przede wszystkim tym, że włosy rozjaśniane są od ich połowy. Jaśniejszy kolor jest widoczny na całej szerokości włosów. W koloryzacji ombre jest większa rozbieżność pomiędzy kolorem u nasady a na końcach. Przy tego typu koloryzacji czyli Sombre, możemy, ale nie musimy farbować odrostu. Zależy to od naturalnego koloru klientki, bądź od tego czy ma ona siwe włosy czy nie. Należy pamiętać, że po koloryzacji Ombre bardzo ważna jest dalsza, domowa pielęgnacja włosów. Używanie specjalnych masek czy odżywek nawilżających jest nie tyle wskazane co konieczne jeśli po Ombre chcemy długo zachować jego efekt.

Koloryzacja Sombre.
Koloryzacja sombre jest to idealna koloryzacja dla osób z cienkimi włosami, ponieważ nadaje ona objętości i ich lekkości. Sombre to dużo lepsze rozwiązanie dla osób o krótszych włosach. Przy koloryzacji Sombre, efekt jest dużo delikatniejszy i bardziej naturalny niż przy koloryzacji Ombre. Największą różnicą miedzy koloryzacją ombre a sombre jest to w przypadku sombre włosy rozjaśniane są od ich nasady w przeciwieństwie od koloryzacji ombre. Ważną różnicą jest również to, że przy koloryzacji sombre przejścia kolorystyczne są dużo bardziej subtelne niżeli przy koloryzacji ombre. Pyzatym, granica między kolorami w przypadku koloryzacji sombre jest bliżej odrostu. I tutaj tak jak w przypadku koloryzacji ombre bardzo ważna jest pielęgnacja. Włosy rozjaśnione mają tendencje do przesuszania, łamania się czy rozdwajania. W trakcie dekoloryzacji można użyć preparatu Olaplex, który zabezpiecza włosy. Największa zaletą koloryzacji ombre i sombre jest to, że efekt farbowania utrzymuje się na włosach, od 2 do 3 miesięcy i jest to idealne rozwiązanie dla Pań, które nie mogą się za często pojawiać u fryzjera.

Trendy - Ombre, Sombre, Flamboyage.
Koloryzacje ombre, sombre to jeden najpopularniejszych trendów w koloryzacjach ostatnich lat. Fryzjerzy odchodzą od zwykłych koloryzacji jednokolorowych, zastępując je ombre, sombre lub flamboyage. Przez kilka ostatnich sezonów, modne było farbowanie włosów w stylu ombre. Kobiety na całym świecie pokochały ten trend za jego naturalny efekt. Ombre i jego delikatniejsza odmiana, czyli sombre, są jednymi z najpopularniejszych sposobów koloryzacji włosów. Nadal wiele kobiet decyduje się na tę koloryzację, jednak często w nieco innej wersji. Ombre zastępowane jest koloryzacjami sombre, flamboyage. Efektem wszystkich tych rodzajów koloryzacji jest subtelne rozjaśnianie włosów, które w rezultacie daje efekt naturalności, świeżości i delikatności.

Ombre a Sombre – różnice.
Najbardziej oczywistą różnicą między ombre a sombre jest stopień przejścia pomiędzy kolorami u nasady i na końcach włosów. W ombre efekt jest niezwykle wyrazisty; bardzo często brązy są łączone z jasnym blondem. Niektóre kobietom nie podoba się aż taka różnica miedzy kolorami, dlatego chętniej decydują się na koloryzacją sombre. Jest to koloryzacja znacznie delikatniejsza i bardziej naturalna.

Ombre czy Sombre – co wybrać?
Ombre to koloryzacja świetnie prezentująca się na długich, ciemnych włosach. Rozjaśniane końcówki są wtedy wyraziste i widoczne, niezależnie od tonów, jakie zastosowano. Farbowanie ombre nie jest polecane paniom o rzadkich, cienkich włosach i z reguły dłuższych ponieważ wówczas efekt jest bardziej widoczny. Sombre daje nam z kolei delikatniejszy i bardziej subtelny efekt. W wypadku koloryzacji sombre nie stanowią przeszkody, ani blond włosy, ani ich mała objętość. Farbowanie sombre sprawdza się na każdej długości włosów i nadaje im wrażenia lekkości a fryzurze objętości. Wybór ombre czy sombre jest zależny głównie od preferencji klientki ale również od rodzaju i długości włosów.

Farbowanie włosów – pielęgnacja.
Pielęgnacja włosów po koloryzacji ma kluczowe znacznie dla trwałości jej efektu. To bardzo ważne i trzeba o tym pamiętać. Jeśli zdecydujemy się na koloryzacje typu ombre czy sombre to należy pamiętać o pielęgnacji włosów, ponieważ są one po rozjaśnianiu. Są one wtedy kruche, suche i mogą się rozdwajać.Przy samej koloryzacji polecany jest zabieg Olaplex, który ochroni nasze włosy i odbudowuje wiązania dwusiarczkowe.

Prostowanie Keratynowe

Prostowanie keratynowe, zwane potocznie „keratyną” to w dużym skrócie zabieg polegający na odżywieniu i regeneracji struktury włosa, czego widocznym efektem jest wyprostowany, zdrowy i odżywiony wygląd włosów. Właśnie ze względu na ten efekt zabieg ten nazywa się prostowanie keratynowe włosów. Prostowanie keratynowe, czyli zabieg keratynowy opiera się głównie na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, która jest głównym składnikiem tego zabiegu. Zabieg prostowania keratynowego sprawdzi się idealnie u osób z puszącymi się lub zniszczonymi włosami, ale także u osób z włosami wrażliwymi na wilgoć. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią efekt prostych i gładkich włosów, a codzienne prostowanie włosów prostownicą jest dla nich już uporczywe, męczące i monotonne. Jak każdy zabieg, również prostowanie keratynowe ma zalecenia przed jak i po zabiegu.

prostowania keratynowe - zalecenia przed zabiegiem:

prostowania keratynowe - jak przebiega zabieg:
Prostowanie keratynowe składa się z kilku etapów. Pierwszym etapem jest dokładnie umycie włosów szamponem oczyszczającym tak, aby łuska włosa została dokładnie oczyszczona i zarazem otwarta. Etap ten jest bardzo ważny, ze względu na późniejszy efekt wprowadzenia keratyny w otwartą łuskę włosa. Następnym etapem zabiegu prostowania keratynowego jest wysuszenie włosów. Włosy na tym etapie są bardzo szorstkie i „tępe”, ale to normalne ze względu na ich mocne oczyszczenie. Po dwóch pierwszych etapach, przechodzimy do właściwej, części zabiegu jakim jest keratynowanie włosów. Fryzjer wykonuje podziały włosów, na 3 lub więcej sekcji, o grubości około 1 do 3 cm, w zależności od gęstości włosów. Na każde z pasm nakładany jest preparat czyli keratyna. Po zakończeniu tego etapu pozostawiamy włosy na około 20 minut, celem właściwego wchłonięcia się keratyny. Następnie rozpoczynamy suszenie włosów. Włosy nie są modelowane na szczotkę ponieważ modelowanie na okrągłą szczotkę powoduje utratę preparatu z włosa. Pomagamy sobie, jedynie suszeniem na szczotkę płaską. Włosy zostają całkowicie wysuszone. Jest to jeden z dłużnych etapów prostowania keratynowego, ponieważ włos zostaje nasączony preparatem, przez co suszenie zajmuje więcej czasu niż przy normalnym codziennym suszeniu włosów. Następnym etapem prostowania keratynowego włosów jest właśnie etap prostowania włosów. Temperatura zostaje dobrana do grubości i gęstości włosów a także do ich kondycji i koloru. Do włosów farbowanych używamy niższej temperatury, przy włosach rozjaśnianych jeszcze niższej, a przy włosach naturalnych możemy użyć temperatury wyższej. Włosy są prostowane pasmo po paśmie od 7 do 10 razy każde, w zależności od rodzaju włosów. Cały zabieg trwa dość długo, od 2 do 4 godzin w zależności od gęstości i długości włosów.

prostowanie keratynowe – co po zabiegu?

Zabieg utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy w zależności od rodzaju włosów, częstotliwości mycia włosów, ale przede wszystkim od pielęgnacji. Cena za zabieg uzależniona jest od zużycia preparatu. Prawidłowo przeprowadzone prostowanie keratynowe włosów i dalsze ich odpowiednie pielęgnowanie daje wyjątkowy i długi efekt zdrowych i odżywionych, wyprostowanych włosów.

Strzyżenia

Strzyżenie można podzielić głownie na strzyżenie damskie i strzyżenie męskie.
Strzyżenie damskie. Każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo i modnie. Fryzura i dobre strzyżenie poprawia nasze samopoczucie, nadaje nam pewności siebie i poprawia samoocenę. Każda z nas ma różne rodzaje włosów i ważne jest aby fryzjer dobrze dobrał rodzaj strzyżenia do ich rodzaju. Dobrze wykonane strzyżenie damskie będzie miało istotny wpływ na układanie się fryzury. Dobór strzyżenia ma bardzo duże znaczenie. Ważne jest, aby fryzjer potrafił doradzić i odpowiednio dobrać fryzurę i technikę strzyżenia. Strzyżenie damskie powinno być odpowiednio dobrane do wieku, urody, ubioru i stylizacji klienta. Prawidłowo wykonane strzyżenie, damskie powinno poprawiać nam humor i dodawać elegancji i szyku. Strzyżenie męskie. Strzyżenie męskie to rzecz jasna najczęstsza usługa fryzjerska wykonywana dla mężczyzn. Strzyżenie męskie kojarzy się głównie z łysą lub po prostu wygoloną krótko głową. Ale nie jest tak, ponieważ strzyżenie męskie maszynką i trymerem może być również bardzo ciekawe a możliwości jest naprawdę wiele. Możemy na przykład, strzyżenie męskie wykonać ze wzorkami lub nawet z jakimś znakiem. Oczywiście, bardzo często strzyżenie męskie łączy się ze stylizacją włosów. Wbrew obiegowym opiniom strzyżenie męskie to rozbudowany dział fryzjerstwa w którym mamy bardzo duży wybór męskich fryzur jak: pompadour czy slicked back. Oczywiście, strzyżenie męskie najczęściej jest klasyczne, dzięki czemu jest ono ponadczasowe. Nie mniej jednak, zawsze warto strzyżenie męskie dopasować do potrzeb i wymagań mężczyzny ale także do rodzaju jego urody a nawet ubioru. Prawidłowo wykonane strzyżenie męskie powinno dodawać mężczyźnie szyku, elegancji i pewności siebie.

Niektóre rodzaje strzyżeń:

Strzyżenie krótkie.
Strzyżenie krótkie to fryzura w której uszy i kark są odkryte. Strzyżenie włosów krótkich wymaga częstych wizyt u fryzjera nawet co 4 do 6 tygodni. W przypadku strzyżenia męskiego, bardzo krótkiego efekt strzyżenia będzie jeszcze zdecydowanie krótszy. Często krótkie strzyżenie męskie maszynką wymaga poprawy już po niecałych dwóch tygodniach.

Bob.
Bob to fryzura dla osób w każdym wieku. Włosy dochodzą zwykle do wysokości brody. Czasami są dłuższe, ale nie powinny przekraczać linii ramion. Bob uważany jest za fryzurę krótką. Istnieje wiele jego wariantów: może być między innymi bob pełny, bob cieniowany, bob prostowany czy bob kręcony.

Strzyżenie półdługie.
To rodzaj strzyżenia gdzie włosy zatrzymują się na wysokości ramion. Podobnie jak w przypadku boba, może przybierać wiele form. Wszystko zależy od natury włosa i od stylu, który chcesz pokazać. Przy tego rodzaju strzyżeniu, powinnaś w szczególności pielęgnować swoje końcówki. To właśnie tarcie końcówek o ramiona sprawia, że stają się one rozdwojone. Zapewnij im zatem odpowiednie nawilżenie i regularnie je podcinaj.

Cieniowanie.
O cieniowaniu mówimy wtedy, gdy fryzura nie jest pełna, to znaczy kiedy obcinamy włosy z wnętrza fryzury. Pozwala to nadać jej formę i dodać objętości. Jeżeli chodzi o jej dopasowanie do twojego stylu, wszystko zależy od rodzaju cieniowania, jaki wybierzesz.

Strzyżenie pełne.
Strzyżenie pełne oznacza po prostu, że wszystkie boki twojej fryzury są równe. Jeżeli fryzura nie jest pełna, to znaczy, że jest ona cieniowana. Fryzura pełna daje wrażenie grubości i objętości, pod warunkiem, że włókna włosa są wystarczająco lekkie. W przeciwnym razie, może wyglądać ciężko i jak oklapnięte.

Grzywka i kosmyki.
Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie ma różnicy między tymi dwoma terminami. Można mówić o długiej lub asymetrycznej grzywce, jednak termin „kosmyki” również może być używany.

Styling, Headlines

Styling i Headlines są to zabiegi podobne do tak zwanej „trwałej” jednakże znacząco się od niej różnią. Stąd bardzo często spotykane jest określenie trwała headlines czy headlines trwała. Headlines i styling to dużo bezpieczniejsze rozwiązanie niż standardowa trwała. Do jego przeprowadzenia używane są produkty o łagodniejszym działaniu niż w przypadku klasycznej trwałej. Dzięki stylingowi, modelowanie jest łatwiejsze i utrzymuje się ono przez znacznie dłuższy czas. Co więcej, styling wygląda znacznie bardziej naturalnie niż sama trwała. Styling można powtarzać co 3, 4 miesiące. Styling zaleca się robić do maksymalnej długości włosów lecz nie dłuższych niż do ramion. Czym dłuższe włosy, tym szybciej traci się jego efekt. Dobrze wykonany Styling daje świetny i niepowtarzalny efekt! Zabiegi styling i headlines polegają na podniesieniu włosów od nasady, dodatkowo nadając skrętu całej fryzurze. Styling i headlines doskonale sprawdzają się przy cienkich włosach. Włosy po zabiegu styling stają się falowane. Do tej metody używa się grubszych wałków, w przeciwieństwie do klasycznej trwałej gdzie używamy tylko cienkich wałków. Po zabiegu styling czy headlines włosy wydają się mieć wyraźnie wierzą objętość tak jak było by ich więcej. Dzięki zabiegowi headlines fryzura staje się obszerniejsza i znacznie zyskuje na objętości. Najlepszy efekt stylingu uzyskuje się przy włosach wycieniowanych.

Styling i headlines - jak przebiega zabieg?
Przed zabiegiem styling czy headlines, fryzjer może obciąć włosy jeżeli uzna, że są one za długie. Przy włosach długich, jest znacznie większe obciążenie przez co włosy będą znacznie słabiej się słabiej kręcić i nie będzie tak wyraźnego efektu podniesienia ich od nasady. Pierwszym etapem stylizacji headlines jest umycie włosów a następnie nawinięcie ich na wałki. Końcówki włosów zabezpiecza się wtedy specjalnymi kawałkami papieru. Następnie aplikuje się preparat ondulujący. Pod wpływem tej substancji, struktura włosa ulega zmianie, a dokładniej mówiąc, włos przybierze kształt jaki nada mu wałek. Taki kształt, można uzyskać po dopiero około 20-40 minutach. Następnie należy dokładnie spłukać włosy, aby usunąć preparat chemiczny i zatrzymać jego modelujące działanie. Aby skręt się utrzymał, trzeba użyć środka utrwalającego (15 minut). Po zabiegu Styling i headlines, nie należy farbować włosów przez około tydzień. Zabieg styling, headlines trwa od 1,5 godziny do maksymalnie 2 godzin. Koszt zabiegu styling zależny jest między innymi od zużycia produktów.

Styling i Headlines przeciwskazania do zabiegu:
- zła kondycja włosów (mocno rozjaśnione włosy, lub bardzo słaba ich kondycja) - uczulenie na produkty do trwałej ondulacji również jest przeciwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu styling, headlines, Styling i Headlines - pielęgnacja włosów po zabiegu: Po zabiegu Styling czy Headlines nasze włosy będą słabsze i mniej elastyczne, należy więc je odpowiednio pielęgnować. Nie wolno ich rozczesywać klasyczną szczotką, zdecydowanie lepszy będzie drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami. Po raz pierwszy można je umyć nie szybciej niż po dwóch, trzech dniach, dlatego by skręt włosa się umocnił. Do mycia i pielęgnacji włosów po trwałej wskazane są preparaty odżywiające i regenerujące włosy, a przy okazji podkreślające skręt fal i loków. W salonach fryzjerskich można kupić maski i kuracje do włosów zniszczonych jak i po trwałej ondulacji. Fryzury okolicznościowe Nasz salon fryzjerski wykonuje fryzury na każdą okazje. W naszej ofercie znajdą Państwo miedzy innymi: koki, upięcia, loki, warkocze i wiele, wiele innych stylizacji. Zabiegi regeneracyjne Nasz salon fryzjerski wykonuje dużą ilość zabiegów regeneracyjnych włosów. Każdy zabieg regeneracyjny jest ściśle i indywidualnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Wykonujemy na przykład zabiegi regeneracyjne włosów z wykorzystaniem oryginalnych produktów marki Moroccanoil. Produkty te zawierają czysty olejek arganowy, który nadaje włosom jedwabisty połysk i zdrowy wygląd.

Salon Fryzjerski, Fryzjer – gdzie wykonujemy zabiegi.

Koloryzacja włosów czyli farbowanie włosów a także wszystkie inne zabiegi fryzjerskie w tym strzyżenie i modelowanie włosów wykonywajmy w naszym salonie fryzjerskim. Jest to Warszawa ulica Kłobucka 23 C na osiedlu Sakura, zaraz za biedronką. Jest to zarówno Mokotów jak i Ursynów, ponieważ znajdujemy się dokładnie na granicy tych dwóch dzielnic Warszawy. Jest to również Służew i Służewiec ponieważ jesteśmy również pomiędzy tymi osiedlami. Nasze okoliczne ulice to Obrzeżna, Bokserska, Jurajska, Cybernetyki, Postępu, Gotarda i Złoty Potok. Dalsze okoliczne ulice to Poleczki, Marynarska, Wołoska, Aleja Wilanowska, Gintrowskiego i Puławska. Jednak najbliższe ulice to tylko Obrzeżna gdzie znajduje się osiedle Hubertus oraz ulica Bokserska. Nasza lokalizacja to również znany mieszkańcom „Mordor” a także Lotnisko Chopin (okęcie) – Airport Chopin. Bliskość dwóch dużych dzielnic (Ursynow i Mokotow) a także lotniska to niewątpliwie zaleta. Dokładną lokalizację naszego salonu fryzjerskiego, znajdą Państwo na mapie Google Maps. Wpisując na przykład „koloryzacja włosów Ursynów” w Google Maps, „fryzjer Ursynów” czy "fryzjerstwo Mokotów". Znajdą też nas Państwo wpisując w mapach google „farbowanie włosów ursynów” jak i „salon fryzjerski Ursynów”.
Zapraszamy Serdecznie. Fryzjerstwo Warszawa

Salon kosmetyczny - Warszawa - Mokotów, Ursynów, Mordor, Służew, Służewiec , Obrzeżna, Kłobucka, Bokserska, Postępu, Rzymowskiego, Cybernetyki, Złoty Potok manicure tytanowy, depilacja laserowa light sheer zabiegi na twarz

kosmetyczka Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , salon kosmetyczny Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor ,

fryzjer Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor

, manicure Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , manicure hybrydowy Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , pedicure hybrydowy Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor ,

farbowanie włosów Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor

,

koloryzacja włosów Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor

,

ombre Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor

,

sombre Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor

,

keratynowe prostowanie włosów Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor

,

prostowanie keratynowe włosów Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor

, przekłuwanie uszu Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , przekłuwanie uszu dzieci Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , mikrodermabrazja Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , depilacja woskiem Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , botox Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , powiększanie ust Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , kwas hialuronowy Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , kawitacja Warszawa Mokotów, Ursynów, Mordor , kosmetyczka Warszawa Służew, Służewiec , salon kosmetyczny Warszawa Służew, Służewiec ,

fryzjer Warszawa Służew, Służewiec

, manicure Warszawa Służew, Służewiec , manicure hybrydowy Warszawa Służew, Służewiec , pedicure hybrydowy Warszawa Służew, Służewiec ,

farbowanie włosów Warszawa Służew, Służewiec

,

koloryzacja włosów Warszawa Służew, Służewiec

,

ombre Warszawa Służew, Służewiec

,

sombre Warszawa Służew, Służewiec

,

keratynowe prostowanie włosów Warszawa Służew, Służewiec

,

prostowanie keratynowe włosów Warszawa Służew, Służewiec

, przekłuwanie uszu Warszawa Służew, Służewiec , przekłuwanie uszu dzieci Warszawa Służew, Służewiec , mikrodermabrazja Warszawa Służew, Służewiec , depilacja woskiem Warszawa Służew, Służewiec , botox Warszawa Służew, Służewiec , powiększanie ust Warszawa Służew, Służewiec , kwas hialuronowy Warszawa Służew, Służewiec , kawitacja Warszawa Służew, Służewiec